Güncel Haberler

SGK Teşvikleri Semineri

9 Nisan 2019 tarihinde SGK Teşvikleri hakkında Yıldız Teknopark Yönetimi ile birlikte seminerler düzenliyoruz. Seminerler genel katılıma açıktır.Seminer detayları için Tıklayınız

SGK TEŞVİK UYGULAMALARINA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

7166 Sayılı İstihdam Teşviki ile, 01.02.2019 – 31.04.2019 tarihleri arasında işe alınan sigortalıların sigorta primlerinin yanı sıra gelir ve damga vergileri ile net ücretlerinin de SGK tarafından karşılanacak. Detaylara ulaşmak için tıklayınız

Teşvik Yönetim Sistemi kullanımda

7103 sayılı kanun ile işverenlere 2011 yılından bu yana yararlanamadıkları teşvikleri iade alma hakkı tanınmıştır. Ayrıca yeni teşvikler hayata geçirilmiş, var olan teşviklerin süresi uzatılmış, kapsamları genişletilmiştir. PMA Bilişim, bordro tecrübesi ve yazılım geliştirme yetkinliğini bir araya getirerek müşterilerine bu konuda kapsamlı bir çözüm geliştirmiştir. Çözüm ile ilgili tüm detayları www.pmadanismanlik.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Engin Grup canlı kullanıma başladı

Bünyesinde Yöntem Kozmetik, Engin Satış Destek gibi sektörünün lider firmalarını barındıran Türkiye’nin en önemli kozmetik grubu Engin Grup Dynmaics AX ERP üzerinde çalışan Analitik İK & Bordro Yazılımı çözümümüzü kullanmaya başladı.

Körfez Döküm ve grup şirketleri TYS kullanımına başladı

Başarılı sanayi şirketleri; Körfez Döküm, Körfez Boru ve Körfez Dış Ticaret, SGK teşviklerinin yönetiminde PMA TYS ürününü tercih ettiler.

i2i Systems PMA TYS’yi tercih etti

i2i system, 3 şubesinde hem geçmiş dönem hem de rutin teşvik uygulamaları kullanımında PMA’dan Teşvik Yönetim Danışmanlık hizmeti almaya başladı.

Etiya, rutin teşvik uygulamalarından yararlanıyor

Bilişim sektörünün başarılı şirketi Etiya istihdamını arttırırken teşvik imkanlarından eksiksiz yararlanabilmek için PMA TYS ürününü kullanmaya başladı.

Bordro Bütçe modülü kullanıma açıldı

Bordro modülümüze eklenen bütçe modülü ile yıllık bütçe yapmak artık çok kolay. Tamamen parametrik tasarlanan bütçe modülü kullanılarak istenilen detayda farklı birçok senaryo hazırlanabilmektedir. Onaylanan senaryo üzerinde yer alan yeni maaşlar ve diğer kazançlar çalışanlar üzerine aktarılabilmektedir. Bütçe modülü maaşları hesaplamanın yanı sıra maliyetleri de hesaplamaktadır. Böylece işletmeler dönemlik olarak çalışan maliyetlerini bütçeleyebilmektedirler. Bütçe modülü işe alınması düşünülen yeni çalışanların da eklenebilmesi özelliği ve bütçe gerçekleşme raporları ile bütçenin dönem için takibini de sağlamaktadır.

Simülasyon Modülü devrede !

Özellikle çalışan kiralama hizmeti veren ya da taşeron çalıştıran işletmeler için geliştirilmiş bir modüldür. Herhangi bir projeye başlarken, teklif hazırlarken kullanılabilecek modül sayesinde henüz başlangıç aşamasında proje için maliyetler planlanabilmektedir.

İcra ve Kesintiler Uygulaması ile gözünüzden kaçan bir şey olmasın !

İşten ayrılma ve tazminat hesaplarında en problemli konulardan birisi olan icra ve kesinti yönetimini Bordro ile entegre ve hatasız yönetmeyi sağlayan icra – kesintiler uygulaması müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.